Čas na serveru 22:45:46

Jan Bohumil Pospíšil
Konvolut dvou kusů

Id: 455401

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan Bohumil Pospíšil

Podvečer - Mostek: olej/překližka, rozměr 21 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, Na tiché Orlici: olej/překližka, rozměr 21 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 1162x

Vyvolávací cena:

15 500