Čas na serveru 12:23:32

Jan Bohumil Pospíšil
Na Jadranu

Id: 1502203

Na Jadranu

  •  / Na Jadranu / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 45 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2070x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100