Čas na serveru 09:49:55

Jan Bohumil Pospíšil
Na jezu

Id: 178311

Na jezu

  •  / Na jezu / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 2787x

Vyvolávací cena:

13 500