Čas na serveru 09:13:27

Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku

Id: 77901

Na Velký pátek u Dubrovníku

  •  / Na Velký pátek u Dubrovníku / Jan Bohumil Pospíšil

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1532x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 71