Čas na serveru 09:25:54

Jan Bohumil Pospíšil
Plachetnice

Id: 133320

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Jan Bohumil Pospíšil

olej/dřevo, rozměr 25 x 28 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1494x

Vyvolávací cena:
1 800