Čas na serveru 17:18:05

Jan Bohumil Pospíšil
Po dešti

Id: 337101

Po dešti

  •  / Po dešti / Jan Bohumil Pospíšil

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 3282x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 63