Čas na serveru 09:53:05

Jan Bohumil Pospíšil
Pod jezem

Id: 188104

Pod jezem

  •  / Pod jezem / Jan Bohumil Pospíšil

olej/lepenka, rozměr 30 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 619x

Vyvolávací cena:
1 200

3 700