Čas na serveru 00:52:07

Jan Bohumil Pospíšil
Podvečer v marině

Id: 513703

Podvečer v marině

  •  / Podvečer v marině / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 226x

Vyvolávací cena:

2 800

2024,09-1,09,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu