Čas na serveru 10:15:35

Jan Bohumil Pospíšil
Potok v krajině

Id: 118201

Potok v krajině

  •  / Potok v krajině / Jan Bohumil Pospíšil

olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2451x

Vyvolávací cena:
500

3 300