Čas na serveru 17:30:30

Jan Bohumil Pospíšil
Pražské panorama

Id: 195502

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jan Bohumil Pospíšil

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav obrazu viz foto

zobrazeno: 3522x

Vyvolávací cena:

9 000