Čas na serveru 22:26:25

Jan Bohumil Pospíšil
Pražské panorama

Id: 195502

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jan Bohumil Pospíšil

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav obrazu viz foto

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:

2019,07-1,15,19,44,00
( 15.7.2019, 19:44:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

6.6.2019 16:20 2 500 Kč