Čas na serveru 09:13:59

Jan Bohumil Pospíšil
Před západem slunce

Id: 294603

Před západem slunce

  •  / Před západem slunce / Jan Bohumil Pospíšil

olej/překližka, rozměr 20 x 30 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 3149x

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Příhozy: 48