Čas na serveru 00:11:15

Jan Bohumil Pospíšil
Příboj

Id: 347401

Příboj

  •  / Příboj / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1004x

Vyvolávací cena:

19 000