Čas na serveru 10:06:21

Jan Bohumil Pospíšil
Ruina

Id: 433

Ruina

  •  / Ruina / Jan Bohumil Pospíšil

olej/překližka, rozměr malby 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945 na zadní straně, původní stav, více ošoupaný rám

zobrazeno: 2347x

Vyvolávací cena:

6 000