Čas na serveru 09:06:30

Jan Bohumil Pospíšil
V aleji

Id: 119004

V aleji

  •  / V aleji / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno viz foto

zobrazeno: 1321x

Vyvolávací cena:

3 705