Čas na serveru 03:20:40

Jan Bohumil Pospíšil
V marině

Id: 398101

V marině

  •  / V marině / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1187x

Vyvolávací cena:

10 100