Čas na serveru 16:43:09

Jan Bohumil Pospíšil
Západ slunce - Scirocco

Id: 73903

Západ slunce - Scirocco

  •  / Západ slunce - Scirocco / Jan Bohumil Pospíšil

olej/dřevo, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, dobrý stav

zobrazeno: 2158x

Vyvolávací cena:

28 000