Čas na serveru 09:21:11

Jan Bohumil Pospíšil
Zima v horách

Id: 241

Zima v horách

  •  / Zima v horách / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu, na zadní straně autentický novinový výstřižek s fotem tohoto obrazu vystaveného v Rubešově galerii

zobrazeno: 3548x

Vyvolávací cena:
3 900