Čas na serveru 23:14:36

Jan Adolf Brandeis
Na nástupišti

Id: 1396

Na nástupišti

  •  / Na nástupišti / Jan Adolf  Brandeis

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost kresby 22 x 15,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1909x

Vyvolávací cena:

4 900