Čas na serveru 20:52:03

Jan Brychta
Parník u břehu

Id: 40811

Parník u břehu

  •  / Parník u břehu / Jan Brychta

olej/plátno podloženo kartonem, rozměr 24,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, značeno ze zadu s datací, poškozený autorský rám, původní stav

zobrazeno: 3218x

Vyvolávací cena:
3 800

29 000