Čas na serveru 05:43:45

Jan Brychta
Zátiší s rybou

Id: 47704

Zátiší s rybou

  •  / Zátiší s rybou / Jan Brychta

kombinovaná technika/koláž/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2460x

Vyvolávací cena:

13 000