Čas na serveru 06:34:28

Jan Čejka
Konvolut dvou kusů

Id: 200314

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan Čejka

olej/papír/lepenka, rozměry 38 x 30 cm a 30 x 38 cm, jeden značen a datován, jeden zasklen, oba poškozené rámy

zobrazeno: 312x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

2019,09-1,02,19,44,00
( 2.9.2019, 19:44:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

6.8.2019 15:45 1 200 Kč