Čas na serveru 06:19:40

Jan Čejka
Konvolut dvou kusů

Id: 200314

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan Čejka

olej/papír/lepenka, rozměry 38 x 30 cm a 30 x 38 cm, jeden značen a datován, jeden zasklen, oba poškozené rámy

zobrazeno: 996x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300