Čas na serveru 21:17:17

Jan Dědina
Dívka s kyticí

Id: 324003

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí / Jan  Dědina

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 292x

Vyvolávací cena:

1 300

2021,10-1,04,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu