Čas na serveru 18:59:24

Jan Dědina
Dívka s kyticí

Id: 324003

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí / Jan  Dědina

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1180x

Vyvolávací cena:

1 400