Čas na serveru 09:06:09

Jan Dědina
Dívka v klobouku

Id: 390015

Dívka v klobouku

  •  / Dívka v klobouku / Jan  Dědina

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 88x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

2023,02-1,27,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu