Čas na serveru 04:55:09

Jan Dědina
Dívka v klobouku

Id: 390015

Dívka v klobouku

  •  / Dívka v klobouku / Jan  Dědina

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 618x

Vyvolávací cena:
1 200

1 700