Čas na serveru 11:51:49

Jan Dědina
Mořské lázně

Id: 436106

Mořské lázně

  •  / Mořské lázně / Jan  Dědina
  •  / Mořské lázně / Jan  Dědina
  •  / Mořské lázně / Jan  Dědina

olej/karton, rozměr 53 x 85 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, (vznik cca 1905 - 1910)

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:
9 500

26 000