Čas na serveru 18:51:34

Jan Dědina
Nice

Id: 166703

Nice

  •  / Nice / Jan  Dědina
  •  / Nice / Jan  Dědina
  •  / Nice / Jan  Dědina
  •  / Nice / Jan  Dědina
  •  / Nice / Jan  Dědina

olej/plátno/deska, rozměr 64 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba poškozena viz foto, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 860x

Vyvolávací cena:

30 000