Čas na serveru 15:51:36

Jan Dědina
Odliv

Id: 270114

Odliv

  •  / Odliv / Jan  Dědina
  •  / Odliv / Jan  Dědina
  •  / Odliv / Jan  Dědina

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 45,5 cm, značeno a datováno 1906 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 9227x

Vyvolávací cena:

6 600