Čas na serveru 13:43:48

Jan Dědina
Odliv

Id: 270114

Odliv

  •  / Odliv / Jan  Dědina
  •  / Odliv / Jan  Dědina
  •  / Odliv / Jan  Dědina

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 45,5 cm, značeno a datováno 1906 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1913x

Vyvolávací cena:

3 100

2020,11-1,09,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu