Čas na serveru 14:59:39

Jan Dědina
Pařížanka

Id: 313402

Pařížanka

  •  / Pařížanka / Jan  Dědina
  •  / Pařížanka / Jan  Dědina
  •  / Pařížanka / Jan  Dědina

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2370x

Vyvolávací cena:

18 000