Čas na serveru 17:53:28

Jan Dědina
Před bouří

Id: 1710

Před bouří

  •  / Před bouří / Jan  Dědina
  •  / Před bouří / Jan  Dědina
  •  / Před bouří / Jan  Dědina

olej/překližka, rozměr 42,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobně poškozená malba, původní stav

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

20.1.2015, 20:27:00

20.1.2015 18:57 2 800 Kč