Čas na serveru 08:35:03

Jan Dědina
Procesí

Id: 21102

Procesí

  •  / Procesí / Jan  Dědina
  •  / Procesí / Jan  Dědina
  •  / Procesí / Jan  Dědina
  •  / Procesí / Jan  Dědina

olej/plátno, rozměr 32,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3805x

Vyvolávací cena: