Čas na serveru 17:01:30

Jan Dědina
Rozhovor

Id: 145417

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Jan  Dědina
  •  / Rozhovor / Jan  Dědina
  •  / Rozhovor / Jan  Dědina

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2366x

Vyvolávací cena: