Čas na serveru 15:42:57

Jan Dědina
Rybář

Id: 33302

Rybář

  •  / Rybář / Jan  Dědina
  •  / Rybář / Jan  Dědina
  •  / Rybář / Jan  Dědina

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3213x

Vyvolávací cena:
2 800