Čas na serveru 16:34:13

Jan Dědina
Sedící dáma

Id: 1319

Sedící dáma

  •  / Sedící dáma / Jan  Dědina
  •  / Sedící dáma / Jan  Dědina
  •  / Sedící dáma / Jan  Dědina

tempera/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, Paříž, paspartováno, zaskleno, rámováno, hnědé tečky na papíru

zobrazeno: 2325x

Vyvolávací cena:
7 000

8 200