Čas na serveru 13:41:48

Jan Dědina
Šička

Id: 217010

Šička

  •  / Šička / Jan  Dědina
  •  / Šička / Jan  Dědina
  •  / Šička / Jan  Dědina

olej/karton, rozměr ve výřezu 59,5 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:

11 000