Čas na serveru 01:52:10

Jan Dědina
Stařec a dívka

Id: 139402

Stařec a dívka

  •  / Stařec a dívka / Jan  Dědina

olej/plátno, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:

3 400