Čas na serveru 14:46:57

Jan Dědina
U krbu

Id: 139401

U krbu

  •  / U krbu / Jan  Dědina
  •  / U krbu / Jan  Dědina
  •  / U krbu / Jan  Dědina

olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno a popsáno vlevo dole, a dále i na zadní straně včetně věnování, poškozený rám

zobrazeno: 971x

Vyvolávací cena:

4 200