Čas na serveru 07:07:28

Jan Dědina
V aterieru

Id: 6703

V aterieru

  •  / V aterieru / Jan  Dědina
  •  / V aterieru / Jan  Dědina
  •  / V aterieru / Jan  Dědina
  •  / V aterieru / Jan  Dědina

olej/plátno, rozměr 30 x 37 cm, značeno monogramem vpravo dole, zcela mimořádná kvalita malby, velmi dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2665x

Vyvolávací cena:

9 500