Čas na serveru 12:05:36

Jan Dědina
Zasněná

Id: 1155

Zasněná

  •  / Zasněná / Jan  Dědina
  •  / Zasněná / Jan  Dědina
  •  / Zasněná / Jan  Dědina

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3462x

Vyvolávací cena:

3 300