Jan Eipell
V plamenech
Id: 501001
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 744x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
2024,05-1,13,21,26,00
minimální příhoz 500 Kč