Čas na serveru 02:57:21

Jan Eipell
Zahrada Getsemanská

Id: 403601

Zahrada Getsemanská

  •  / Zahrada Getsemanská / Jan Eipell

kombinovaná technika akryl/olej/plátno, rozměr 190 x 190 cm (velký formát), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 6058x

Vyvolávací cena:
20 000

48 000