Čas na serveru 07:31:51

Jan František Kovář
Adam a Eva

Id: 286904

Adam a Eva

  •  / Adam a Eva / Jan František Kovář

olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, olištováno

zobrazeno: 4289x

Vyvolávací cena:
2 800

13 500