Čas na serveru 13:47:44

Jan Goth
Na dostizích

Id: 339101

Na dostizích

  •  / Na dostizích / Jan Goth
  •  / Na dostizích / Jan Goth
  •  / Na dostizích / Jan Goth

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7025x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 56