Čas na serveru 10:48:22

Jan Goth
Prodavač novin

Id: 102507

Prodavač novin

  •  / Prodavač novin / Jan Goth
  •  / Prodavač novin / Jan Goth
  •  / Prodavač novin / Jan Goth

olej/sololit, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2065x

Vyvolávací cena:

12 000