Čas na serveru 06:40:32

Jan Goth
Sedící dívka

Id: 91201

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Jan Goth
  •  / Sedící dívka / Jan Goth
  •  / Sedící dívka / Jan Goth

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1858x

Vyvolávací cena:

5 300