Čas na serveru 23:33:20

Jan Goth
Vlci proti mustangům

Id: 228802

Vlci proti mustangům

  •  / Vlci proti mustangům / Jan Goth

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, list drobně poškozen hnědými skvrnkami, jedná se o návrh obálky knihy Vlci proti mustangům

zobrazeno: 5300x

Vyvolávací cena:

10 565