Čas na serveru 11:14:08

Jan Goth
Voják na koni

Id: 339103

Voják na koni

  •  / Voják na koni / Jan Goth
  •  / Voják na koni / Jan Goth
  •  / Voják na koni / Jan Goth

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 825x

Vyvolávací cena:

13 501