Čas na serveru 13:05:42

Jan Goth
Voják na koni

Id: 339103

Voják na koni

  •  / Voják na koni / Jan Goth
  •  / Voják na koni / Jan Goth
  •  / Voják na koni / Jan Goth

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1281x

Vyvolávací cena:

13 501