Čas na serveru 02:52:08

Jan Grimm
Krajina u Litoměřic

Id: 341302

Krajina u Litoměřic

  •  / Krajina u Litoměřic / Jan Grimm

olej/plátno, rozměr 71,5 x 88 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

zobrazeno: 585x

Vyvolávací cena:

22 100