Čas na serveru 03:36:32

Jan Grimm
Při rozhovoru

Id: 1502210

Při rozhovoru

  •  / Při rozhovoru / Jan Grimm
  •  / Při rozhovoru / Jan Grimm
  •  / Při rozhovoru / Jan Grimm

olej/sololit, rozměr 39,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2068x

Vyvolávací cena:

14 000