Čas na serveru 16:52:29

Jan Grimm
V kavárně 2

Id: 9702

V kavárně 2

  •  / V kavárně 2 / Jan Grimm
  •  / V kavárně 2 / Jan Grimm
  •  / V kavárně 2 / Jan Grimm
  •  / V kavárně 2 / Jan Grimm

olej/překližka, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky rámováno, volné v rámu, krakeláž v malbě, původní stav

zobrazeno: 3126x

Vyvolávací cena:
2 800

9 900