Čas na serveru 12:44:28

Ján Hála
Chalupy ze starého Važce

Id: 248501

Chalupy ze starého Važce

  •  / Chalupy ze starého Važce / Ján Hála

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, k obrazu se přikládá dobrozdání autenticity syna autora ak. mal. Jana Hály

zobrazeno: 7063x

Vyvolávací cena:
14 000

380 000

Příhozy: 106