Čas na serveru 23:30:14

Ján Hála
Dvě selky (Važtianky)

Id: 1504107

Dvě selky (Važtianky)

  •  / Dvě selky (Važtianky) / Ján Hála

akvarel/tuš/papír, rozměr 76,4 x 58,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, přiložen znalecký posudek č. 106/2014 PhDr. Dagmar Srnenské, PhD., zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 10741x

Vyvolávací cena:
14 000

23 000